10.9 C
Larissa
Παρασκευή, 1 Μαρτίου, 2024
ΑρχικήΑΘΛΗΤΙΚΑΤο αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 2 για Νοέμβριο

Το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 2 για Νοέμβριο


Δείτε παρακάτω το συνοπτικό πρόγραμμα για τον μήνα Νοέμβριο της αγωνιστικής περιόδου 2023-24 για την Superleague 2.

Α’ Όμιλος 

7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023

ΠΑΟΚ Β’ – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΠΟΤ Ηρακλής – Λεβαδειακός

Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023

Κοζάνη – ΑΕΛ

Καμπανιακός – Απόλλων Πόντου

ΑΕΚ Β’ – Νίκη Βόλου

Ρεπό: Μακεδονικός, Αιολικός

8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023

Καμπανιακός – Κοζάνη

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Πόντου – ΑΕΚ Β’

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023

Νίκη Βόλου – ΠΟΤ Ηρακλής

Λεβαδειακός – Αιολικός

Ρεπό: Μακεδονικός, Αναγέννηση Καρδίτσας

9η αγωνιστική

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023

Κοζάνη – ΠΑΟΚ Β’

ΑΕΚ Β’ – Καμπανιακός

ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Πόντου

Μακεδονικός – Λεβαδειακός

Αιολικός – Νίκη Βόλου

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας, ΑΕΛ

10η αγωνιστική

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

ΑΕΚ Β’ – Κοζάνη

Καμπανιακός – ΠΟΤ Ηρακλής

Απόλλων Πόντου – Αιολικός

Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023

Νίκη Βόλου – Μακεδονικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λεβαδειακός

Ρεπό: ΠΑΟΚ Β’, ΑΕΛ

11η αγωνιστική

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023

ΠΟΤ Ηρακλής – ΑΕΚ Β’

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023

Αιολικός – Καμπανιακός

Λεβαδειακός – ΑΕΛ

Μακεδονικός – Απόλλων Πόντου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Ρεπό: Κοζάνη, ΠΑΟΚ Β’

Β’ Όμιλος

6η αγωνιστική 

Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2023

Γιούχτας – Ολυμπιακός Β’

Ηλιούπολη – Παναχαϊκή

Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023

Τηλυκράτης Λευκάδας – Διαγόρας Ρόδου

Παναθηναϊκός Β’ – Αιγάλεω

Ιωνικός – Καλαμάτα

Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023

Καλλιθέα – Χανιά

7η αγωνιστική 

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023

Ολυμπιακός Β’ – Διαγόρας Ρόδου

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023

Αιγάλεω – Γιούχτας

Καλαμάτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Χανιά – Παναθηναϊκός Β’

Παναχαϊκή – Ιωνικός

Ηλιούπολη – Καλλιθέα

8η αγωνιστική 

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2023

Αιγάλεω – Ολυμπιακός Β’

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2023

Διαγόρας Ρόδου – Καλαμάτα

Γιούχτας – Χανιά

Τηλυκράτης Λευκάδας – Παναχαϊκή

Παναθηναϊκός Β’ – Ηλιούπολη

Ιωνικός – Καλλιθέα

9η αγωνιστική 

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023

Ολυμπιακός Β’ – Καλαμάτα

Χανιά – Αιγάλεω

Παναχαϊκή – Διαγόρας Ρόδου

Ηλιούπολη – Γιούχτας

Καλλιθέα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Ιωνικός – Παναθηναϊκός Β’



ΠΗΓΗ aelole.gr

google-news-logo

Ακολουθήστε το larisanew.gr στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλες τις τελευταίες ειδήσεις.

Τελευταία Νέα

Σχετικά Άρθρα